Anasayfa

Search

images/rotatingcontent/Kayseri3R81.jpg

Bu iş oldukça gecikmişti. Bu sitenin açılışının ardından yaklaşık 9 yıl geçti. Diğer Kolleksiyonlarım üzerinde dururken çoğunlukla son 4-5 yıldır bu site biraz bakımsız kaldı. Bu geçen zaman içinde özellikle kartpostal koleksiyonum oldukça gelişti. Bu kolleksiyonuma buradan ulaşabilirsiniz: www.turkishpostcards.com. Umarım yeni site tasarımını beğenirsiniz. Benimle iletişim kurmak isterseniz, lütfen sayfanın altındaki Contact Us bağlantısını kullanın.

KayaDorsan

Sitemde ilk ve özel gün damgaları için yeni bir bölüm açtım. Bu konu ile ilgili bağlantıyı soldaki ana menüde bulabilirsiniz. İlk ve özel gün damgaları asıl benim ilgi alanıma girmemekle beraber zaman içerisinde topladığım zarfları paylaşmak istedim. Bu konuyla ilgilenen arkadaşlara referans olabilir. Elime geçen eskı zarfları ve PTT aboneliğinden gelen yenilerini de zaman içerisinde eklemeyi düşünüyorum.

Bu konuda Kaya Dorsan Bey'in "Türk Anma Damgaları 1923-2000" adlı kitabında bahsetmeden geçemeyeceğim. Gerçekten çok güzel bir referans kitabı.